10 ימים טיול בלטביה + ריגה

לטביה המדהימה
חזרנו השבוע מלטביה טיול של 10 ימים
בחודשי הקיץ יוני יולי הימים מאוד ארוכים מחשיך רק ב24.00 וזה נהדר כי אפשר להספיק הרבה . היה לנו טיול מופלא רוב האנשים שטסים מהארץ ללטביה טסים אך ורק לריגה, ולא יודעים שהיא נהדרת לטוס לשם עם ילדים . לטביה ברובה מלאה ביערות ארץ ירוקה מאוד כי לא חסר שם מים יש מקומות מופלאים ואני רוצה להמליץ עליהם:
קולדיגה Kuldiga
עיירה עתיקה יפיפיה שבה זורם נהר הונטה עם המפל הרחב ביותר בארופה מומלץ לטייל ליד המפל ובעיירה עצמה במדרחוב

טרבאטה Tervete nature parkפארק האגדות(מיוחד לילדים) פעילות ליום שלם הכל בתוך יער מדהים עם פסלי העץ, בתים מעץ גשרים וחבלים על העצים המסלולים המתפתלים, הגשרים והפלשים המשתרעים על עמק נהר הטרוונט, ייקח את המבקרים לעולם האגדות המאוכלס בדמויות של הסופרת הלטיווית המפורסמת אנה בריגדיר. המבקרים הקטנים יאהבו את יער האגדות, את מגרש המשחקים ואת יער הגמדים. ביער האגדות, הם ימצאו לא רק פסלי עץ, אלא גם דמויות תלבושות מן האגדות שנוצרו על ידי בריגדיר.פשוט מקום קסום ומאוד מאוד מומלץ.

מלון באזור שמאוד מומלץ Zoltners מי שאוהב טבע אז זה המלון

ארמון רונדאלה Rundale ארמון מדהים עם גנים יפים מומלץ מאוד להכנס לארמון לראות את 48 החדרים היפים ולאכול במסעדה בארמון עצמו אוכל טוב מאוד ומסעדה יפה מכניסה לאווירה של המקום.

הפארק של גורל בקוקנסה Koknese
פארק מאוד יפה הלטבים הקימו את הפארק לכבוד 100 שנה ללטביה

סיגולדה Sigulda
אזור מדהים מי שאוהב טבע זה המקום מזכיר את צפון תאילנד יש שם פארק שעשועים לילדים וגם מגלשות הרים ,קפיצת באנגי מרכבל,טיול בטירה מומלץ לטפס למגדל הטירה הנוף מלמעלה מרהיב ועוד ועוד מומלץ לקחת יומיים במקום ולטייל למצות את המקום המדהים הזה.
מסעדת שף מדהימה מומלצת השם שלה קונגו ריה Kungu rija

עוד מקומות מומלצים
העיר צסיס Cesis
שמורת ליגטנה Ligatne לטייל ברגל בתוך יער ולפגוש את החיות ספארי יער מומלץ לטפס על המגדל הגבוה מהעץ לא להתעצל הנוף מלמעלה מדהים.
העיר ונטספילס Ventspils עיר נמל חופי ים מרהיבים של הים הבאלטי מומלץ 20 דקות מהעיר לבקר במקום יורקלנה Jukalne חוף ים מרהיב הולכים בתוך יער ומגיעים לחוף הים
לא הזכרתי את ריגה היפה ששווה לטייל בה יומיים
20 דקות מריגה יש את המקום שנקרא רומבולה Rumbula יער שבו נרצחו 25,000 יהודים
די מזעזע אבל חובה

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בריגה מתחילה כאן